सि.नं. | नाम, थर | पद | फोन नं. | ई-मेल | ||
१ | श्री शक्ति बहादुर बस्नेत | माननीय मन्त्री | ||||
२ | श्री सुशिल चन्द्र तिवारी | सचिव (ऊर्जा) | ४२११५१६ | |||
३ | सरिता दवाडी | सचिव (जलस्रोत तथा सिंचाइ) | ४२११४२६ | |||
मा. मन्त्रीज्यूको निजी सचिवालय | ||||||
१ | श्री संजिव राय | निजी सचिव | ४२११५१८ | |||
ऊर्जा सचिवज्यूको सचिवालय | ||||||
१ | श्री हेम शर्मा चापागाईं | शाखा अधिकृत | ४२११५१६ | |||
जलस्रोत तथा सिंचाइ सचिवज्यूको सचिवालय | ||||||
१ | श्री लोकमणी खनाल | शाखा अधिकृत | ४२११४२६ | |||
२ | श्री लक्ष्मण खरेल | कम्प्यूटर अपरेटर | ||||
जलस्रोत महाशाखा | ||||||
१ | श्री शिशिर कोइराला | सहसचिव | ४२००१२२ | |||
२ | श्री सेमी राई | नायब सुब्बा | ४२००१२२ | |||
सिंचाइ शाखा | ||||||
१ | श्री मनोज पन्थ | सि.डि.इ. | ४२११५२५ | |||
२ | श्री आदित्य न्यौपाने | इन्जिनियर | ||||
जलउत्पन्न प्रकोप व्यवस्थापन शाखा | ||||||
१ | श्री कृष्ण रिजाल | सि.डि.इ. | ४२११५२५ | |||
२ | श्री परमात्मा वानिया | इन्जिनियर | ||||
बहुउद्देश्यीय आयोजना शाखा | ||||||
१ | श्री कृष्ण रिजाल | सि.डि.इ. | ४२११५२५ | |||
२ | श्री परमात्मा वानिया | इन्जिनियर | ||||
ऊर्जा महाशाखा | ||||||
१ | श्री नविन राज सिंह | सहसचिव | ४२११५३६ | nrsinghdoed@gmail.com | ||
२ | श्री अनिता अधिकारी | कम्प्यूटर अपरेटर | ४२११५३६ | |||
विद्युत तथा ऊर्जा नीति शाखा | ||||||
१ | श्री राजु महर्जन | सि.डि.इ. | ४२११८८६ | |||
२ | इन्जिनियर | ४२११५०८ | ||||
आयोजना प्रवर्द्धन तथा अनुमतिपत्र शाखा | ||||||
१ | श्री राम गोपाल लागेजु | सि.डि.इ. | ||||
२ | इन्जिनियर | ४२००५०३ | ||||
विद्युतीकरण, विद्युत व्यपार तथा प्रणाली विस्तार शाखा | ||||||
१ | श्री संजिव राय | सि.डि.इ. | ||||
२ | श्री मेघा कर्ण | इन्जिनियर | ||||
वैकल्पिक ऊर्जा प्रवर्द्धन तथा ऊर्जा कुशलता शाखा | ||||||
१ | श्री शालिग्राम भण्डारी | सि.डि.इ. | ४२११५३१ | |||
२ | श्री सुशान्त विष्ट | इन्जिनियर | ||||
विकास सहायता तथा प्रादेशिक समन्वय महाशाखा | ||||||
१ | श्री सन्दीप कुमार देव | सहसचिव | ४२११५२३ | |||
२ | श्री सुजाता दाहाल | नायब सुब्बा | ||||
विकास सहायता तथा प्रादेशिक शाखा (जलस्रोत) | ||||||
१ | सि.डि.इ. | ४२११५२५ | ||||
२ | श्री सविना श्रेष्ठ | इन्जिनियर | ||||
विकास सहायता तथा प्रादेशिक शाखा (ऊर्जा) | ||||||
१ | श्री अनुप ढुंगाना | सि.डि.इ. | ४२११५०८ | |||
२ | श्री नारायण श्रेष्ठ | इन्जिनियर | ४२११८८६ | |||
कार्यक्रम, बजेट तथा अनुगमन महाशाखा | ||||||
१ | श्री सुशील चन्द्र आचार्य | सहसचिव | ४२११५०९ | |||
२ | श्री मदन बहादुर के.सी. | कम्प्युटर अधिकृत | ||||
३ | श्री रस्मिला कार्की | कम्प्यूटर अपरेटर | ४२११५०९ | |||
कार्यक्रम तथा बजेट शाखा (उर्जा) | ||||||
१ | श्री कल्पमोहन सोती | सि.डि.इ. | ||||
२ | श्री युवराज बस्याल | इन्जिनियर | ||||
कार्यक्रम तथा बजेट शाखा (जलस्रोत) | ||||||
१ | श्री माधव कोइराला | सि.डि.इ. | ४२११५२५ | |||
२ | श्री नमिता गौतम | इन्जिनियर | ||||
३ | श्री अनु लामा | कम्प्यूटर अपरेटर | ||||
अनुगमन तथा मूल्यांकन शाखा | ||||||
१ | श्री लक्ष्मी झा | सि.डि.इ. | ४२००२१५ | |||
२ | सि.डि.इ. | ४२११५२५ | ||||
३ | श्री सम्झना महर्जन | इन्जिनियर | ||||
४ | श्री सोनी कुमारी साह | इन्जिनियर | ||||
जल, मौसम तथा वातावरण महाशाखा | ||||||
१ | श्री मोहन कुमार शाक्य | सहसचिव | ४२११९१२ | |||
२ | सि.डि.हा. | ४२११२७३ | ||||
३ | श्री विधान्ती चौरसिया | कम्प्यूटर अपरेटर | ||||
जल तथा मौसम विज्ञान शाखा | ||||||
१ | श्री ज्योति प्रजापति | सि.डि.हा. | ४२११२७३ | |||
२ | श्री सजिना शाक्य | मेटेरियोलोजिष्ट | ||||
हिम, हिमनदी तथा जलवायु परिवर्तन शाखा | ||||||
१ | सि.डि.हा. | |||||
२ | हाइड्रोलोजिष्ट | |||||
३ | श्री सजना शाक्य | कम्प्यूटर अपरेटर | ||||
वातावरण शाखा | ||||||
१ | श्री शंकर शम्भु चौधरी | सि.डि.इ.जि. | ४२११५०१ | |||
२ | श्री पर्शुराम ढुङ्गाना | इन्जिनियर | ||||
३ | श्री तेजेन्द्र रेग्मी | वातावरण निरीक्षक | ||||
प्रशासन महाशाखा | ||||||
१ | श्री तोयनारायण सुवेदी | सहसचिव | ४२०००३३ | |||
२ | श्री रन्जना लुईंटेल | नायब सुब्बा | ४२०००३३ | |||
कर्मचारी प्रशासन शाखा | ||||||
१ | श्री गणेश बिक्रम शाही | उपसचिव | ४२११५११ | |||
२ | श्री गोपाल कडरिया | शाखा अधिकृत | ४२११५३१ | |||
३ | श्री पोषण लामिछाने | शाखा अधिकृत | ४२११५३० | |||
४ | श्री ध्रुव भण्डारी | नायब सुब्बा | ||||
५ | श्री नवजीवन ढुंगेल | कम्प्यूटर अपरेटर | ||||
६ | श्री पूर्ण विक्रम बस्नेत | खरिदार | ||||
७ | श्री मदन पाठक | खरिदार | ||||
८ | श्री अम्विका घिमिरे | कम्प्यूटर अपरेटर | ||||
आर्थिक प्रशासन शाखा | ||||||
१ | श्री भोजराज पौडेल | उपसचिव (लेखा) | ४२००५०५ | |||
२ | श्री धर्मराज लामा | लेखा अधिकृत | ४२११५०५ | |||
३ | श्री मुरारी खनाल | कम्प्युटर अधिकृत | ४२११५०६ | |||
४ | श्री शर्मिला अधिकारी | लेखापाल | ४२११५०६ | |||
५ | श्री निर्मला ज्ञवाली | लेखापाल | ||||
आन्तरिक प्रशासन तथा अभिलेखन व्यवस्थापन शाखा | ||||||
१ | श्री हेमराज भुषाल | उपसचिव | ४२११५२१ | |||
२ | श्री गणेश न्यौपाने | शाखा अधिकृत | ४२११५३० | |||
३ | श्री नरेन्द्र खड्का | नायब सुब्बा | ||||
४ | श्री उमेश कुमार महतो | कम्प्यूटर अपरेटर | ||||
सूचना तथा जनसम्पर्क शाखा | ||||||
१ | श्री सुरेन्द्र कुमार बज्राचार्य | उपसचिव | ४२०००२८ | |||
२ | श्री सुवास चापागाँई | शाखा अधिकृत | ४२०००२८ | |||
३ | श्री गोपाल खड्का | नायब सुब्बा | ||||
४ | श्री अरिस्ना सैंजु | कम्प्यूटर अपरेटर | ||||
कानून तथा फैसला कार्यान्वयन महाशाखा | ||||||
१ | श्री कलानिधी पौड्याल | सहसचिव | ४२०००३१ | |||
२ | श्री दुर्गा नेपाल | नायब सुब्बा | ||||
कानून तथा फैसला कार्यान्वयन शाखा | ||||||
१ | श्री दिपक घिमिरे | उपसचिव (कानून) | ४२०००३१ | |||
२ | श्री विनोद गौतम | शाखा अधिकृत (कानून) | ||||
३ | श्री स्नेहा शर्मा | शाखा अधिकृत (कानून) | ||||
४ | श्री सजना शाक्य | कम्प्यूटर अपरेटर | ||||
विद्युत विकास दशक आयोजना | ||||||
१ | श्री सन्दीप कुमार देव | सहसचिव | ||||
२ | श्री अनुप ढुंगाना | सि.डि.इ. | ||||
३ | श्री नारायण श्रेष्ठ | इन्जिनियर | ||||
जनताको जलविद्युत कार्यक्रम | ||||||
१ | श्री सन्दीप कुमार देव | सहसचिव | ||||
२ | श्री अनुप ढुंगाना | सि.डि.इ. | ||||
३ | श्री नारायण श्रेष्ठ | इन्जिनियर |